
Vinnaren av Voluspaljuset är….
*trumvirvel*
Julia! Du får eft mail av mig! Grattis, och tack till alla er som tävlade!

Vinnaren av Voluspaljuset är….
*trumvirvel*
Julia! Du får eft mail av mig! Grattis, och tack till alla er som tävlade!
Nu är tävlingen avslutad, slumpgeneratorn har dragit en vinnare och vinnaren av min give away från Exuviance är….. *trumvirvel* Madde S!! Du får ett mail av mig inom kort! <3 Grattis och tack alla ni som deltog!
Nu är tävlingen om badcapen från Elodie details avslutad och vinnaren äääääär….. *trumvirvel* Emely Drugge! Du får ett mail av mig under dagen! Tack alla som tävlade!
Nu mina fina fina läsare är det dags för en ny tävling! Ni är bäst på alla sätt och vis, och har så himla bra feministiska tankar och funderingar. Därför vill jag skämma bort er och tävla ut en bok. Kerstin Thorvalls kultbok ”det mest förbjudna” är i potten. Jag har ett ex hemma men … Continued
I samarbete med Elodie details har jag nu möjlighet att tävla ut en underbar badcape med söta kaninöron på. Badcapen kommer i färgen på bilderna, ”marble grey”, och framtagen med högabsorberande frotté på insidan och fantastiskt mjuk och gosig velour på utsidan. Måtten är 80×80 och är toppen när du ska bada din lilla gullis! Elodie … Continued
I SAMARBETE MED TRADEBANCO GRATTIS Maja Andersson du är den lyckliga vinnaren av den här grymma skönhetsboxen! Det kommer inom kort ett mail till dig så håll utkik. Och kolla även i skräpposten för det finns alltid en risk att mail hamnar där. Alla ni andra som tävlade, stort tack! Ni är guld!
I SAMARBETE MED TRADEBANCO Mina älsklingar! Idag har jag en SINNESSJUK give away med skönhet till ett värde av 2.200 kr. Jag har fått välja ut mina favoritprodukter att ge till en av er. Idag firar vi att jag för en tid sedan nådde 350 likes på min FB-sida (just nu är den uppe på 503 likes så … Continued