Här är plaggen och accessoarerna jag bär i outfit 25. Om något är gammalt länkar jag till liknande saker. Klicka på bilden för att komma till plagget. Inlägg innehåller adlinks.





Här är plaggen och accessoarerna jag bär i outfit 25. Om något är gammalt länkar jag till liknande saker. Klicka på bilden för att komma till plagget. Inlägg innehåller adlinks.





Black Friday hände och jag omfamnade denna nymodighet varmt ska ni veta. Jag gjorde så många fina fynd. Jag tänkte visa det här. Vi behövde en liten mjölkkanna (läs jag ansåg att det behövdes) och jag hittade den här ljuvliga på Artilleriet. Estrid behövde en adventsstjärna till sitt rum och valet blev enkelt när jag … Continued
INLÄGG INNEHÅLLER ADLINKS Idag ska ni få en ny style story och det blir en riktigt enkel vårig och krispig outfit. Jag tänker att det här är en look som är lätt att återskapa hemma med det man har, eller uppdatera med billiga medel. Jag har lagt in shoppingtips på liknande produkter att hitta i … Continued
HERREGUD vilken arbetsintensiv vecka det är för mig denna vecka. Det är alltid ketchupeffekten på jobbet. För ingenting, sen ingenting och sen allt. Ja, du fattar liknelsen. Men jag älskar när det är mycket. Dagarna flyger fram, arbete rivs av i ett högt tempo och jag märker hur min energinivå är hög även när jag … Continued
INLÄGG INNEHÅLLER ADLINKS Idag tittar jag in här för att tipsa dig om sex riktigt fina items hos H&M. Bermudashorts i fuskläder // slingbacks i läder // machande ribbstickat set med byxor här och topp här // vida byxor i ull // gul jacka i bouclé // mjuka pyjamasbyxor.
Här är plaggen och accessoarerna jag bär i outfit 24. Om något är gammalt länkar jag till liknande saker. Klicka på bilden för att komma till plagget. Inlägg innehåller adlinks.
Jag frågade får någon vecka sedan om ni villa ha en trendspaning för vårmodet och det ville ni. Kul tycker jag! Jag kollade runt på visningarna för spring 2019 och jag hittade en massa guldkorn. Vi kollar på mina favoritvisningar! Jag blev så inne i detta och tyckte det var otroligt kul att jag bestämde … Continued